press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

 

מאלף כלבים  DOGORI

אורי סנדלר מאלף כלבים בכיר ומוסמך מטעם האוניברסיטה העברית ובית החולים בית דגן, בעל

ניסיון עשיר בגידול, טיפול ואילוף כלבים. עיקר הפעילות שלי כמאלף כלבים היא בהקניית חינוך לכלב למשמעת בסיסית ומתקדמת, חינוך גורים ופתרון בעיות התנהגות.

בטוח קרה לכם לא פעם אחת שבאתם לביקור אצל חברים והופתעתם מכך שהכלב שלהם לא קופץ עליכם, שהכלב לא מטריד אתכם, שהכלב לא דורש אוכל או תשומת לב. תמיד רציתם שהכלב שלכם יתנהג כך, אך למעשה הוא מתנהג בדיוק ההיפך ממה שרציתם כשהבאתם אותו הביתה כגור קטן וחמוד. כלב מחונך שנוח לחיות איתו איננו נולד כזה. הדברים לא קורים מעצמם. כל גור כלבים יכול להיות כלב שנוח לחיות איתו אם תדעו לגדל אותו נכון עם תכנון וחשיבה ומבלי להיגרר לתגובות מיותרות על מעשיו. 

שיטת האילוף כלבים בו אני משתמש מתבססת ברובה על לימוד הבעלים מהי תקשורת נכונה עם הכלב, כיצד לשמש עבור כלבכם מנהיג להקה. במהלך האילוף אתם מקבלים ממני כלים והסברים מדוע הכלב מתנהג בצורה כזו או אחרת, כיצד הכלב חושב, כיצד הכלב מבין את מה שאתם כבעלים שלו משדרים לו ע"י שפת הגוף וטון הדיבור. הכלב שלנו, כחיה רואה בנו בני האדם חלק מהלהקה שלו, הוא רואה אותנו כפרט בלהקה ולא כבני אדם, ולכן חשוב להבין מה מניע את הכלב, להכיר את היצרים שמניעים את כלבכם, להבין את שפת הגוף של כלבכם וכיצד כלבכם רואה את הדברים מנקודת המבט שלו.

בתהליך של חינוך הכלב והאילוף כלבים אתם מקבלים הדרכה כיצד לתת לכלבכם חוקים וגבולות תוך כדי שימוש בזמן הלמידה בחיזוקים חיוביים ( אוכל, כדור ) ובמידת הצורך בחיזוקים שליליים (תיקונים) וזאת על מנת ליצור למידה ושפה משותפת עם הכלב.

כל כלב הוא שונה, לכן האילוף כלבים מותאם לכל כלב וכלב, אני שם דגש על גזע הכלב ואופיו, וגם אני מתאים את צורת האילוף אלכם כבעלי הכלב לרצונותכם, יכולותכם ומגבלותכם.

מתן שירות של אילוף כלבים בבית הלקוח ואילוף כלבים בתנאי פנסיון.

 

למידע נוסף על אילוף כלבים בתנאי פנסיון לחץ כאן​​

 מאלף כלבים אורי סנדלר: 054-6556676​
​כתובת: שערי תקווה.​​
A0546556676@GMAIL.COM