חינוך גורים - אילוף גורים למשמעת

כשאנחנו מחליטים להביא גור כלבים הביתה ההחלטה צריכה להיעשות מתוך הבנה ואחריות. גידול גור כלבים בבית משלבת בתוכה הרבה הנאה, אך גם דורשת עבודה לא מעטה והמון סבלנות.

הגיל בו רצוי להפריד את הגור מאמו ומהשגר הוא לא לפני גיל 6 שבועות, ועדיף בגיל 8 שבועות מפני שבתקופה קריטית זו בחייו של הכלב, הוא נחשף ולומד מהאמא ומהאחים שלו בשגר, הגור לומד מהם חוקים וגבולות, הוא לומד להסתדר עם כלבים אחרים ומקבל ביטחון.

כשמביאים גור כלבים הביתה הוא מאוד חמוד וכולם מתלהבים, אבל ברגע שהגור מתחיל לעשות צרכים בבית בלי הפסקה, להשמיד חפצים אישיים ולהרוס את הבית, אז נוצר מצב מאוד בעייתי. בעלי הכלב אינם יודעים מה הם עשו לא נכון, וברוב המקרים מאשימים את הכלב בהתנהגות כזאת או אחרת, צועקים עליו, כועסים עליו ואפילו ישנם כאלה שמרביצים לכלב, ולכן על מנת לא להגיע למצבים כאלה חייבים להתחיל בחינוך גורים החל מהיום הראשון בו הכלב נמצא בבית, הדברים חייבים להעשות בצורה נכונה על מנת שאימוץ הכלב יהיה מוצלח, כדי שהכלב יהיה מאוזן, ממושמע ושתוכלו להפיק את מלוא ההנאה מהכלב.

במפגש של חינוך גורים, תקבלו הדרכה, ידע וכלים כיצד להתנהג ולנהוג עם הכלב החדש בבית. מפגש זה של חינוך גורים מלמד אתכם כיצד לספק לגור בצורה נכונה את צרכיו כחיה, ככלב וכגור, כיצד הכלב אוכל ושותה – תזונה נכונה, היכן הוא ישן, כיצד להתחיל בגמילה מצרכים ומהם השיטות לגמילה מצרכים, תקבלו הסבר על טעויות נפוצות שאנשים בדרך כלל עושים ואיך להימנע מהם, מהם הצבת גבולות ומגבלות לכלב, מתי מתחילים באילוף גורים והחלת הרגלים וסדר יום לכלב.

מפגש חינוך גורים מתקיים בבית הלקוח והוא מותאם לכלב, לבעלים ולכל בני המשפחה של הבית (הלהקה של הכלב).

חשוב לציין ש-חינוך גורים מתחיל מהיום הראשון בו הכלב נמצא אצלכם בבית ואילוף גורים למשמעת יכול להתחיל בגיל 3.5 או 4 חודשים, כאשר בשלב של חינוך גורים אתם מראים ומלמדים את הכלב בעיקר איך כן הוא אמור להתנהג ולא כמו שרבים עושים, אומרים לכלב מה לא לעשות מבלי להראות, להכווין ולהנחות את הכלב לדרך נכונה. בחינוך גורים באחת מהתקופות הקריטיות של הגור, אתם למעשה מעצבים במו ידכם את אופי הגור, כך שאם זה נעשה בצורה נכונה, הכלב שלכם יהיה כלב מאוזן, בריא בנפשו ושמח ללא בעיות התנהגות בעתיד.
 
 


 לקביעת מפגש של חינוך גורים התקשרו לאורי 054-6556676