press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2
אילוף כלבים למשמעת בסיסית ומתקדמת

תהליך האילוף כלבים מתבסס על מתן הרגלים נכונים לכלב תוך כדי התייחסות לצרכיו של הכלב ועם זאת לימוד הכלב מה מקומו בלהקה שלו (אדם יחיד, זוג או משפחה).

בתהליך האילוף כלבים למשמעת בסיסית הכלב לומד פקודות של "שב", "ארצה", "לא לזוז/הישאר", "הליכה ברגלי", "אלי", "למקום".  פקודות בסיסיות אלו, עוזרות לנו לבנות תקשורת נכונה וטובה במהלך חיי היום יום, כמו כן, פקודות אלו יוצרות ביטחון ואמון אצל הכלב לבעליו. במהלך כל התהליך הכלב לומד גם "קשר עין" ופקודות נוספות כמו למשל: "לא", "אסור", "פוי", "עזוב" , לא לקפוץ והכנסת הכלב בצורה נכונה לרכב.

המפגש הראשון בסדרת המפגשים עוסק ב "חינוך ביתי" או "חינוך גורים" שהוא ברובו מפגש הדרכה שבו אתם מקבלים הנחיות וכלים מעשיים כיצד יוצרים קשר נכון עם הכלב  כבר מהיום הראשון שהוא מגיע אליכם הביתה.

בשלב ההתחלתי בתהליך האילוף כלבים מתבצע הלימוד בסביבתו הטבעית והמוכרת לכלב, כאשר בשלב מאוחר יותר מתבצעת עבודה עם הכלב גם באזורים שונים שלא מוכרים לכלב, כך שהכלב לומד לבצע את הפקודות בכל מקום שאליו הולכים איתו ותחת גירויים שונים שהכלב נמצא בקרבתם כמו: כלבים אחרים, חתולים, ילדים ורעשים שונים.

בתהליך האילוף כלבים למשמעת מתקדמת, שמיועד לכלב שעבר תהליך אילוף למשמעת בסיסית, הכלב לומד לבצע את הפקודות שהוא כבר יודע מרחוק ללא רצועה, הליכה ברגלי ללא רצועה וכן פקודות מורכבות ומשולבות תוך כדי גירויים שונים.

אילוף כלבים תוך כדי חשיפה לכמה שיותר גירויים סביבתיים כמו למשל כלבים נובחים בתוך חצרות בתים או רעשים של יריות וזיקוקים, מעלים את הביטחון של הכלב ובעקבות כך הכלב ייתן בכם יותר אמון.
מאלף כלבים - תחומי התמחות

 

​     אילוף למשמעת בסיסית ומשמעת מתקדמת
     הכוונה ופתרון בעיות התנהגות
     חינוך גורים
     הכוונה לקראת תינוק חדש

    

     

 

     

 מאלף כלבים אורי סנדלר: 054-6556676​

​כתובת: האירוס 6 שערי תקווה.​​
sendlerg@orange.net.il